Jeszcze tylko do 23 maja 2021 można głosować w konkursie Top Woman in Real Estate w kategorii Winner of the Online Voting

Tylko do najbliższej niedzieli, tj. 23 maja 2021 r. do godziny 23:59 można oddawać swoje głosy w konkursie Top Woman in Real Estate 2020 w kategorii Winner of the Online Voting. W głosowaniu w kategorii Winner of the Online Voting biorą udział wszystkie finalistki tegorocznej, IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Przypominamy, że Joanna Koziollek została finalistką tegorocznej edycji konkursu Top Woman in Real Estate w dwóch kategoriach: Legal Advisory Services oraz Tax & Accounting Services.

 

Informacje o kandydatkach i sposobie głosowania mogą Państwo znaleźć tutaj.

 

Mogą Państwo wesprzeć Joannę Koziollek w głosowaniu poprzez wysłanie sms o treści:
TOP24 na numer telefonu +48 799 448 182
Koszt smsa według taryfy operatora. Na jedną kandydatkę można zagłosować tylko raz.

Dziękujemy za wszystkie głosy.

 

Top Woman in Real Estate jest konkursem skierowanym do kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych.

W konkursie uhonorowywane są kobiety z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym architektury, inżynierii, finansów, prawa, sprzedaży, pośrednictwa, marketingu i zrównoważonego rozwoju. Nagrody przyznawane są przez Jury, złożone z autorytetów branży nieruchomości i budownictwa. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet i firm wspierających kobiety, ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży.

 

W kategorii Top Woman in Real Estate – Winner of the Online Voting, internauci wybierają osobowość ubiegłego roku w branży nieruchomości, w której kryteriami oceny są:

 • rozpoznawalność w branży,
 • bycie ekspertem w swojej dziedzinie i branie czynnego udziału w spotkaniach merytorycznych w branży,
 • umiejętność dzielenia się wiedzą,
 • osiąganie sukcesów zauważalnych przez branżę,
 • organizacja działań mających na celu integrację z innymi przedstawicielkami branży,
 • propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników,
 • wdrażanie rozwiązań uwzgledniających dobro środowiska naturalnego,
 • wybitne osiągnięcia zawodowe i podejmowanie nowych wyzwań,
 • mentoring i aktywna pomoc innym w rozwiązywaniu problemów,
 • odwaga w prezentowaniu nowych idei i rozwiązań,
 • nieposzlakowana opinia.

 

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia wszystkim finalistkom.

Strona internetowa Kancelarii korzysta z plików Cookies w celu tworzenia statystyk, optymalizacji a także dostosowania treści do preferencji Użytkowników. Mają Państwo możliwość zmiany ustawień plików Cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje.