Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
dr Joanna Koziollek

ul. Walońska 11/47
50-413 Wrocław

NIP: 7542907757
REGON: 384117902

Telefon

+48 692 091 416

Linkedin

E-mail

kancelaria@joannakoziollek.com

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Kancelarią, w celu:

 • złożenia zapytania o realizację usług doradztwa prawnego online, tj. w szczególności o sporządzenie projektów umów lub innych dokumentów, a także udzielenie porad i sporządzenie opinii prawnych z zakresu specjalizacji Kancelarii,
 • otrzymania szczegółowych informacji o ofercie szkoleń prowadzonych przez Kancelarię,
 • uzyskania informacji o innych usługach świadczonych przez Kancelarię.

Dokładamy wszelkich starań, żeby odpowiadać na Państwa wiadomości najszybciej jak to możliwe, zwykle w ciągu 24h.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Joanna Koziollek prowadząca działalność
  gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego dr Joanna Koziollek, adres: ul. Walońska 11/47,
  50-413 Wrocław, NIP: 7542907757, REGON: 384117902. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia na Państwa wniosek działań przed zawarciem umowy. Państwa dane będą przetwarzane przez okres wymiany korespondencji poprzedzającej zawarcie umowy, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia Państwa ostatniego kontaktu z Kancelarią (o ile nie doszło w tym czasie do zawarcia umowy z Kancelarią). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przesyłając Formularz kontaktowy oświadczają Państwo, że dane osobowe podają Państwo dobrowolnie, są one zgodne z prawdą oraz zapoznali się Państwo z treścią Polityki Prywatności.

  Dojazd do Kancelarii

  • Samochodem: wjazd od ul. Walońskiej lub ul. Traugutta (ogólnodostępny parking w budynku Angel River)

  • Tramwajem: przystanek na pl. Wróblewskiego

  Spotkania w Kancelarii odbywają się po wcześniejszym mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu terminu. Istnieje również możliwość umówienia spotkania poza biurem Kancelarii w dogodnym dla Państwa miejscu na terenie Wrocławia.

  Strona internetowa Kancelarii korzysta z plików Cookies w celu tworzenia statystyk, optymalizacji a także dostosowania treści do preferencji Użytkowników. Mają Państwo możliwość zmiany ustawień plików Cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje.