Gala Top Woman in Real Estate 2021

W dniach 30 i 31 sierpnia 2021 r. w Villa Foksal w Warszawie odbyła się Gala konkursu Top Woman in Real Estate 2021, w którym Joanna Koziollek została nominowana w kategoriach Legal Advisory Services oraz Tax & Accounting Services.

 

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nominowanym i laureatkom, w szczególności w kategorii Legal Advisory Services, Pani Katarzynie Czwartosz-Liber, Pani Kamili Dutkowskiej-Wawrzak, Pani Małgorzacie Madej-Balcerowskiej, Pani Annie Mądrej oraz w kategorii Tax & Accounting Services Pani Małgorzacie Dankowskiej, Pani Magdalenie Różyckiej oraz Pani Sylwii Toczyskiej.

 

Dziękujemy jurorom konkursu, którzy w tym roku, wśród Pań reprezentujących jedne z największych polskich firm działających w branży nieruchomości, zdecydowali się na wyróżnienie właścicielki butikowej kancelarii prawnej z Wrocławia.

 

Serdeczne podziękowania dla Pani Krystyny Swojak za zaangażowanie w promocję kobiet na rynku nieruchomości, a także razem z Villa Foksal za doskonałą organizację tegorocznego wydarzenia, w szczególności pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Dziękujemy bardzo zespołowi HLA 4transplant oraz Fundacji dla Transplantacji  za piękny koncert, a dr n. med. Zygmuntowi Kalicińskiemu za poruszającą opowieść o prawdziwej wartości naszych serc.

Strona internetowa Kancelarii korzysta z plików Cookies w celu tworzenia statystyk, optymalizacji a także dostosowania treści do preferencji Użytkowników. Mają Państwo możliwość zmiany ustawień plików Cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje.